Krav Maga ženy

Unikátní tříměsíční kurz sebeobrany zaměřený na nejčastější napadení a útoky mířené proti ženám.

Krav Maga byla vyvinuta s ohledem na specifické potřeby a požadavky každého jedince. Krav Maga a techniky pro ženy jsou charakteristické pro svou účinnost i z pozice fyzického znevýhodnění a poskytují potřebnou obranu proti násilným sexuálním a kriminálním útokům.

Tréninkové metody Krav Maga Global jsou založeny na dlouholetých zkušenostech, stejně jako četných reálných životních situacích, ve kterých ženám systém poskytl nejefektivnější ochranu. Systém Krav Maga pro ženy poskytuje vynikající sebeobranné schopnosti a zajišťuje vysokou míru úspěšnosti při řešení různých typů napadení a útoků. Kromě technické a taktické přípravy také ženy získají odpovídající mentální přípravu, která je nedílnou součástí celého výukového procesu.

Tréninky Krav Maga pro ženy zároveň posilují sebedůvěru, pomáhají překonat pocit bezmocnosti a připravují ženy na řešení krizových situací kdykoliv nastanou. Cílem tohoto kurzu není, aby se z účastnic staly pouliční bojovnice, ale aby byly schopny začlenit základní prvky bezpečného chování do každodenního života bez většího zasahování do svého životního stylu.

Náplň kurzu:

1. Prevence
2. Bezpečnostní chování a taktika
3. Sebeobranné techniky
4. Reálné scénáře
5. Použití sebeobranných prostředků