Zdravá záda

  • Nutná rezervace online!
  • Cvičení s využitím balančního Bosu a různých jiných pomůcek.
  • Studiová lekce, při které se cvičí na jedinečné balanční polokouli – bosu.
  • Cvičení na bosu má původ v rehabilitaci.
  • Při cvičení se tělo musí vypořádat s nestabilní základnou a tím pádem se musí výrazně zapojovat hluboký svalový stabilizační systém.

Jakékoliv cvičení, které lze provádět na zemi, se může cvičit na BOSU® BALANCE TRAINER.

Prototypy BOSU® BALANCE TRAINER byly představeny na podzim 1999 vybrané skupině profesionálů a olympijským týmům. Reakce na BOSU® byla skvělá. Slovní reklama v nejvyšších atletických kruzích o BOSU vedla k početným objednávkám od dalších profesionálů a olympijských týmů. Naprostá shoda názorů mezi předními trenéry, trenéry v posilovně, kondičními trenéry a jejich elitními atlety byla ta, že BOSU je opravdové unikátní balanční, stabilizační tréninkové zařízení, které navždy změní sportovní a fitness průmysl.

BOSU je specificky navrženo, aby pomohlo dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakékoliv jiné tréninkové zařízení. S každým cvičením na BOSU vždy hledáte cestu nejmenší stálosti/odolnosti a s co nejmenší námahou!

BOSU® je chytřejším cvičení, nikoli těžším! Například, nejzákladnější cvičení na BOSU – stání oběma chodidly na “bublině”. Ihned si uvědomíme, že stání je velmi komplexní a dynamické. Tím dochází k rozvíjení centrálního nervového systému a umožňuje tak vzájemnou interakcí systémů intuitivně nalézat pozici nejmenšího odporu. Zlepšená rovnováha vštěpuje větší sebedůvěru, která vyjasňuje celkový pohled a ovlivňuje vše, co děláme.

Skrze pružné tělo děti harmonizují svoji mysl. Jóga je čas pro sebe, který pomáhá přes získání stability získat odvahu. Odvahu stát si za svým slovem a za svým cílem.

8 července @ 18:00
18:00 — 19:00 (1h)

Sál 2

Jana

Rezervovat